SERTİFİKALI İTALYAN PİZZASI,  sadece IL VICINO’DA!

 

DÜNYADA İTALYAN KÜLTÜRÜNÜ EN İYİ TEMSİL EDEN İŞLETMELERE VERİLEN  “ECCELLENZE ITALIANE” SERTİFİKASI TÜRKİYE’DE İLK KEZ IL VICINO’DA…

 

İtalya’nın gurme pizza restoranlarında tadabileceğiniz gerçek İtalyan pizzası lezzetini Türkiye’ye getirmek hedefiyle yola çıkan Gastro Vogue Group’a ait Il Vicino Pizzeria, hizmete girdiği ilk yılı doldurduktan sonra, dünyada İtalyan kültürü ve İtalyan lezzetlerini en iyi şekilde temsil eden işletmeleri belirleyen “Eccellenze Italiana Network” tarafından “mükemmellik sertifikası” ile ödüllendirildi.

 

Lezzet ve kalite uzmanlarının dünya genelinde yaptığı tetkik ve incelemeler sonucunda, sadece teklif getirilen işletmelerin dahil olabildiği bir network olan, Eccellenze Italiane, sertifika vereceği işletmelerin tamamını sağlıktan, kaliteye, lezzetten, atmosfere kadar kapsamlı bir analiz sürecine tabi tutarak belirliyor. Bu aşamalardan başarıyla geçen işletmeler ise, “Eccellenze Italiane” serfitikası almaya hak kazanıyor.

 

Eccelenze Italiane’den gelen teklif doğrultusunda, tüm değerlendirme aşamalarını başarıyla tamamlayıp “mükemmellik sertifikası” almaya hak kazanan ve bu network’e dahil olan Il Vicino Pizzeria, Türkiye’nin ilk ve tek sertifikalı İtalyan pizzacısı olmayı başardı. Gastro Vogue Group yönetici ortağı Özgür Tankut konuyla ilgili olarak, “Hayata zarif bir lezzet katmak isteyen stil sahibi insanlara “iyi yaşam” hizmeti sunan bir işletme grubu olan  Gastro Vogue Group olarak,  bünyemizde bulunan çeşitli işletmelerle dünyanın en prestijli ödüllerini Türkiye’ye getirmeye devam ediyoruz ve bunun bize yaşattığı mutluluk çok farklı. Antalya’da il Vicino ile öncüsü olduğumuz İtalyan kültürüne gastronomi alanında yaklaşımımızın, dünya arenasında kabul görerek ödüllendirilmesi bizim misafirlerimizle kazandığımız ortak bir değerdir.” dedi.

 

İtalyan şef Alessandro’nun elinden, sertifikalı İtalyan pizzaları

İtalyan şef Alessandro’nun elinden, en lezzetli İtalyan pizzasını, Türkiye’de ulaşabilecek en uygun fiyat ile konuklarıyla buluşturan Il Vicino Pizzeria, pizzanın anavatanı İtalya’dan getirdiği özel baharatları ve lezzet tarifleri ile tüm pizza severlerin yeni buluşma adresi olmaya devam ediyor.

 

 

“Neşeli ve iştah açıcı buluşmaların adresi,

Il Vicino Pizzeria.”